O marce Coccine

Od 18 lat produkujemy pasty do obuwia i skór oraz wkładki do obuwia. Dostarczamy pełen asortyment akcesoriów obuwniczych.


Nasza wizja - być ekspertem

Koncepcja Coccine jako marki kosmetyków do obuwia stworzonych na bazie wieloletnich doświadczeń w produkcji i dystrybucji środków chemicznych dla producentów obuwia powstawała już od 1997 roku. Z założenia marka ta była projektowana jako ekspert z dziedziny pielęgnacji obuwia. Istotnie, zarówno doświadczenia Girba srl, partnera i właściciela know-how, jak i istniejącej wówczas od 5-ciu lat Dakomy, właściciela marki Coccine, były to doświadczenia z wdrażania chemii wykańczalniczej do technologii produkcji obuwia. Na tym się znaliśmy. W ten sposób powstała wizja linii kosmetyków opartych na rzetelnej wiedzy o skórach, obuwiu i pastach. Coccine jest więc odpowiedzią na istniejące problemy i pomocą w ich rozwiązaniu w każdym domu.

PIPS


Potwierdzeniem naszego doświadczenia jest wieloletnie aktywne członkostwo w Polskiej Izbie Przemyslu Skórzanego.

 


"Zadrapania na nowych czółenkach? Dobierz sobie retusz we właściwym kolorze! Ciasno w nowych butach? Spryskaj je MORBISPRAYEM. Farbuje wyściółka kolorowych sandałów? Rozpyl na nią Kolor Stop."

Takich rozwiązań mamy dziesiątki, w przeważającej części bazują one na doświadczeniach wyniesionych z branży producentów obuwia i galanterii skórzanej. Część z naszych produktów powstała jednak jako odpowiedź na specyficzne polskie problemy i wymagania klientów z naszego kręgu kulturowego i klimatycznego.

 


 

Nasze mocne strony

Coccine to najszersza rodzima oferta past. Pomimo receptur tworzonych na nasze zlecenie w laboratoriach włoskich Girba, Coccine jest marką polską i tutaj jest produkowana. Wśród marek polskich Coccine posiada najszerszą i najbardziej kompleksową ofertę past. Zawiera ona obecnie niemal 50 rodzajów produktów do różnych zastosowań, w większości w gamie kolorystycznej co sezon dostosowywanej do aktualnych tendencji. Obecnie – 63 kolory. Wszystkie te produkty wychodzą z fabryki pod Warszawą.

Coccine oznacza również kompleksowe zaopatrzenie punktów sprzedaży – sklepów obuwniczych, z galanterią skórzaną. Poza pastami do wszelkich możliwych zastosowań, są to produkowane przez nas z materiałów o najwyższej światowej jakości wkładki, półwkładki, podpiętki i zapiętki, w kilkudziesięciu rodzajach, w pełnej numeracji stóp dorosłych oraz dziecięcych, płaskie, profilowane, o różnych właściwościach. Do naszej oferty należą również sznurówki bawełniane, wiele rodzajów akcesoriów, szczotek, szczoteczek, gumek do czyszczenia różnych rodzajów skór, łyżki do obuwia, skrzynki, prawidła, zestawy, inne dodatki. Całość oferty klient może zaprezentować na dostarczonych przez nas stojakach lub witrynach ekspozycyjnych.

Obecnie Coccine to jeden z największych usługodawców w sektorze past. Jesteśmy dostawcą wielu pozycji asortymentowych pod markami własnymi.

Coccine to ciągła innowacja i wzrost, nieustająca ewolucja prowadząca nasze wysiłki – mam y nadzieję – w kierunku klienta. Co roku do oferty wprowadzamy od 2 do nawet  5 nowych pozycji asortymentowych, a co sezon modyfikujemy ofertę kolorystyczną.


Pragniemy aby Coccine kojarzyło się z rzetelnym serwisem informacyjnym, szkoleniem personelu sklepów, które przeprowadzamy zawsze przed uruchomieniem sprzedaży w nowym punkcie.

Coccine jest sponsorem i organizatorem różnego rodzaju imprez i przedsięwzięć sportowych i artystycznych, między innymi Półmaratonu Wiązowskiego, konkursów artystycznych dla dzieci i młodzieży. Coccine jest zdobywcą Złotego Medalu Międzynarodowych Targów Poznańskich 2006, 2009, 2013, 2014 i 2016.


Szanowni Państwo,

Zapraszamy na nową stronę marki COCCINE znajdującą się pod adresem COCCINE.EU

MARKA COCCINE